Recenze

Přidat recenzi

09. 08. 2022

Mirka Šterberová

Tento tým bych určitě doporučila dalším nevěstám. Od počátečního setkání, které bylo příjemné a vstřícné, až po dodání květin na svatbu, nemělo nic chybu. Usměvavé dámy, ochotné vyjít vstříc každému výmyslu. Květiny byly krásné a dělaly nám radost nejen ve svatební den.

31. 07. 2017

Jana Vozáková

Určitě doporučuji velice milí lidé se vším dokážou poradit cokoliv chcete dokážou splnit opravdu velká chvála. Byla jsem unešená krásnými květinami kytice pro nevěstu byla přesně podle mých přectav a výzdoba restaurace super krása !!! Udělali jste nám se vším velikou radost Děkujeme Štěpánkovi :-)

30. 07. 2015

Lukáš Moureček

Dekuji za mile prani a jeste jednou za spolupraci pri organizaci nasi svatby. S vasimi sluzbami jsme byli opravdu spokojeni a musim rict, ze vyzdoba restaurace byla presne podle nasich predstav.

22. 07. 2015

zuzana Dědourková

Doporučuji. Veliká chvála, spokojenost s kvalitou květin,výzdobou i vystupováním všech z květiny. Kytice i veškerá výzdoba mi dělala doma radost ještě měsíc po svatbě.

06. 07. 2015

Jana pružinová

Určitě doporučuji, kytice a kytky opravdu krásné, příjemné,milé vystupovaní. Moc Vám dodatečně děkuji za ty kytice, byli opravdu krásné a cenově dostupné.

09. 06. 2015

Milana FALDYNOVÁ

Přestože jsme dvakrát potvrdili objednávku osobně a jednou telefonicky, když můj otec květiny vyzvedával, byly mezi nimi dvě kytice a jedna ozdoba klopy navíc. Neznal původní objednávku a proto zaplatil o cca 1000,- víc (tedy za ty květiny, které jsem si neobjednala) než bylo domluveno. Krom tohoto zřetelného nedorozumění jsem byla velmi spokojená s kvalitou květin a jejich vázáním! Objednala jsem si čelenku do vlasů, kterou paní květinářky zvládly skvěle.

09. 06. 2015

Michaela Jiříková

byla jsem velmi spokojená, kytice byly krásné, v Kvěnce velmi příjemní a vstřícní lide. všude chválím

09. 06. 2015

jana Odehnalová

Velká spokojenost, perfektní domluva, milý přístup, vše podle mých představ a kytice opravdu nádherné, mohu všem jen doporučit.

07. 06. 2015